Share:
 

Season Fixture

Season 
Grade 
1st Grade
Date/time Home Team   Away Team Venue MS Full
Results
Round 1
28 Sep 19 10:30AM Balgownie   v   Wollongong Judy Masters 1  
28 Sep 19 10:30AM Corrimal   v   Wests Illawarra Ziems  
28 Sep 19 10:30AM Dapto   v   University Reed (Turf)  
28 Sep 19 10:30AM Helensburgh   v   Port Kembla Rex Jackson (Turf)  
28 Sep 19 10:30AM Keira   v   Northern Districts Keira Village  
Round 2
12 Oct 19 12:00PM Wests Illawarra   v   Balgownie Figtree 1  
12 Oct 19 12:00PM Northern Districts   v   Helensburgh Hollymount -East  
12 Oct 19 12:00PM University   v   Corrimal University 1  
12 Oct 19 12:00PM Port Kembla   v   Dapto King George V  
12 Oct 19 12:00PM Wollongong   v   Keira North Dalton  
Round 3
19 Oct 19 12:00PM Dapto   v   Balgownie Reed (Turf)  
19 Oct 19 12:00PM Helensburgh   v   Wests Illawarra Rex Jackson (Turf)  
19 Oct 19 12:00PM Keira   v   University Keira Village  
19 Oct 19 12:00PM Northern Districts   v   Port Kembla Hollymount -East  
19 Oct 19 12:00PM Corrimal   v   Wollongong North Dalton  
Round 4
26 Oct 19 12:00PM Balgownie   v   Helensburgh Judy Masters 1  
26 Oct 19 12:00PM Corrimal   v   Dapto Reed (Turf)  
26 Oct 19 12:00PM Wests Illawarra   v   Keira Figtree 1  
26 Oct 19 12:00PM University   v   Northern Districts University 1  
26 Oct 19 12:00PM Wollongong   v   Port Kembla North Dalton  
Round 5
2 Nov 19 12:00PM Keira   v   Balgownie Keira Village  
2 Nov 19 12:00PM Helensburgh   v   Corrimal Rex Jackson (Turf)  
2 Nov 19 12:00PM Northern Districts   v   Wests Illawarra Hollymount -East  
2 Nov 19 12:00PM Port Kembla   v   University King George V  
2 Nov 19 12:00PM Dapto   v   Wollongong Reed (Turf)  
Round 6
9 Nov 19 12:00PM Balgownie   v   Northern Districts Judy Masters 1  
9 Nov 19 12:00PM Corrimal   v   Keira Keira Village  
9 Nov 19 12:00PM Dapto   v   Helensburgh Reed (Turf)  
9 Nov 19 12:00PM Wests Illawarra   v   Port Kembla Figtree 1  
9 Nov 19 12:00PM Wollongong   v   University North Dalton  
Round 7
16 Nov 19 12:00PM Port Kembla   v   Balgownie King George V  
16 Nov 19 12:00PM Northern Districts   v   Corrimal Hollymount -East  
16 Nov 19 12:00PM Keira   v   Dapto Keira Village  
16 Nov 19 12:00PM University   v   Wests Illawarra University 1  
16 Nov 19 12:00PM Helensburgh   v   Wollongong Rex Jackson (Turf)  
Round 8
23 Nov 19 12:00PM Balgownie   v   University Judy Masters 1  
23 Nov 19 12:00PM Corrimal   v   Port Kembla King George V  
23 Nov 19 12:00PM Dapto   v   Northern Districts Reed (Turf)  
23 Nov 19 12:00PM Helensburgh   v   Keira Rex Jackson (Turf)  
23 Nov 19 12:00PM Wollongong   v   Wests Illawarra North Dalton  
Round 9
30 Nov 19 12:00PM, 7 Dec 19 12:00PM Northern Districts   v   Keira Hollymount -East  
30 Nov 19 12:00PM, 7 Dec 19 12:00PM Wollongong   v   Balgownie North Dalton  
30 Nov 19 12:00PM, 7 Dec 19 12:00PM Helensburgh   v   Corrimal Rex Jackson (Turf)  
30 Nov 19 12:00PM, 7 Dec 19 12:00PM Wests Illawarra   v   Dapto Figtree 1  
30 Nov 19 12:00PM, 7 Dec 19 12:00PM University   v   Port Kembla University 1  
Round 10
11 Jan 20 12:00PM, 18 Jan 20 12:00PM Balgownie   v   Northern Districts Judy Masters 1  
11 Jan 20 12:00PM, 18 Jan 20 12:00PM Corrimal   v   Wollongong North Dalton  
11 Jan 20 12:00PM, 18 Jan 20 12:00PM Dapto   v   Helensburgh Reed (Turf)  
11 Jan 20 12:00PM, 18 Jan 20 12:00PM Port Kembla   v   Wests Illawarra King George V  
11 Jan 20 12:00PM, 18 Jan 20 12:00PM Keira   v   University Keira Village  
Round 11
25 Jan 20 12:00PM, 1 Feb 20 12:00PM Northern Districts   v   Corrimal Hollymount -East  
25 Jan 20 12:00PM, 1 Feb 20 12:00PM Wollongong   v   Dapto North Dalton  
25 Jan 20 12:00PM, 1 Feb 20 12:00PM Helensburgh   v   Port Kembla Rex Jackson (Turf)  
25 Jan 20 12:00PM, 1 Feb 20 12:00PM Wests Illawarra   v   Keira Figtree 1  
25 Jan 20 12:00PM, 1 Feb 20 12:00PM University   v   Balgownie University 1  
Round 12
8 Feb 20 12:00PM, 15 Feb 20 12:00PM Dapto   v   Northern Districts Reed (Turf)  
8 Feb 20 12:00PM, 15 Feb 20 12:00PM Port Kembla   v   Wollongong King George V  
8 Feb 20 12:00PM, 15 Feb 20 12:00PM Keira   v   Helensburgh Keira Village  
8 Feb 20 12:00PM, 15 Feb 20 12:00PM Balgownie   v   Wests Illawarra Judy Masters 1  
8 Feb 20 12:00PM, 15 Feb 20 12:00PM Corrimal   v   University University 1  
Round 13
22 Feb 20 12:00PM, 29 Feb 20 12:00PM Wollongong   v   Keira North Dalton  
22 Feb 20 12:00PM, 29 Feb 20 12:00PM Helensburgh   v   Balgownie Rex Jackson (Turf)  
22 Feb 20 12:00PM, 29 Feb 20 12:00PM Wests Illawarra   v   Corrimal Figtree 1  
22 Feb 20 12:00PM, 29 Feb 20 12:00PM University   v   Dapto University 1  
22 Feb 20 12:00PM, 29 Feb 20 12:00PM Northern Districts   v   Port Kembla Hollymount -East  
Round 14
7 Mar 20 12:00PM Balgownie   v   Corrimal Judy Masters 1  
7 Mar 20 12:00PM University   v   Helensburgh University 1  
7 Mar 20 12:00PM Dapto   v   Wests Illawarra Reed (Turf)  
7 Mar 20 12:00PM Port Kembla   v   Keira King George V  
7 Mar 20 12:00PM Wollongong   v   Northern Districts Hollymount -East  
SEMI FINALS
14 Mar 20 12:00PM, 15 Mar 20 12:00PM TBD v TBD  
21 Mar 20 12:00PM, 22 Mar 20 12:00PM TBD v TBD  
FINAL
21 Mar 20 10:00AM, 22 Mar 20 10:00AM TBD v TBD  

Fixture Last updated: 2 Sep 19 8:08PM (local time)

Match status (MS)
Match status Progress result entered
Match status Final result entered, unconfirmed
Match status Result in dispute
Match status Final result entered and confirmed
Match status Official result
Matches in red have been copied from another grade as part of a re-grading process. In this case the match will link to the original grade.